İçeriğe atla Altbilgiye atla
VERA8672 kopyası

Tecrübenin eğitime dönüşümü.

Tecrübenin eğitime dönüşümü.

Gönül Hendek

30 yıllık profesyonel çalışma hayatına stajyer olarak başladı. Alanında lider banka ve sigorta şirketlerinde, şube müdürü, bölge müdürü, bölüm başkanı ve Genel Müdür Yardımcısı olarak uzun seneler yöneticilik ve liderlik yapan Gönül Hendek, bu deneyimlerini gelişim ve değişim isteyen firmalar ve çalışanlarıyla paylaşmak ve bu değişim yolculuğunu birlikte yapmak üzere kariyerine eğitmen, danışman ve yaşam koçu olarak devam etmektedir.
Finans sektöründe yurt içi ve yurt dışı birçok eğitim, organizasyon ve etkinliğe katıldı. Görev yaptığı ve aldığı sorumluluklarda ekip seçimi, satış yönetimi , pazarlama stratejileri ve iş planı oluşturmak, kanal yönetimi, marka yönetimi, değişim yönetimi, proje yönetimi ve liderliği (bankacılık ve sigorta ile ilgili birçok proje) konularında başarılı oldu.
Garanti Sigorta’da Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışırken Due Diligence sürecine liderlik yaparak, Hollandalı Achmea grubuyla çok başarılı bir satış gerçekleşmesinde ve ortaklık yapılmasında başrol oynadı .Satış ve ortaklık sonrası yeni bir marka olarak “Eureko Sigorta” nın lansmanına liderlik yaptı.
Üç kişiden üçyüz kişiye kadar ekipleri başarılı bir şekilde yönetti, liderlik, mentorluk ve koçluk yaptı.
Kurtlar sofrasında başarılı olmanın formülünü; SAMİMİYET + SAHİCİLİK + İNSAN ODAKLILIK olarak tanımlıyor.

Referanslar

Basında

Sevgili Gönül Hanım, sizden koçluk aldığım için kendimi çok şanslı görüyorum. Sizinle  seanslarımızı yapmaktan inanılmaz keyif aldım. Enerjiniz, yaklaşımınız, yönlendirmeleriniz ve samimi yol arkadaşlığınız  sayesinde içimdeki cevherin ortaya çıkmasını sağladınız. Sizin  hayatımdaki yeriniz, emeğiniz benim için çok özel ve  çok önemli. Çok ama çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız, iyi ki yollarımız kesişmiş.

Asuman Toktaş Doğan

Osmanlı Menkul Değerler A.Ş./Finansal Ürünler Danışmanlığı Denizli Şube Direktörü

Yönetici koçluğu yolculuğunda sizinle birlikte yol almak harikaydı.

Alp Ege Kesen

Osmanlı Yatırım Menkul Değerler AŞ Satış Direktörü

Sizinle bu yolda olmak ve her adımında gelişmek çok özel.. Çok teşekkür ederim.

Melih Koldemir

Cigna Finans Performans Yönetimi ve İş Geliştirme Müdürü

Merhaba Gönül Hanım, Öncelikle vermiş olduğunuz eğitim içeriği ve ambiyanstan dolayı size çok teşekkür ederim. Bence tüm arkadaşlara çok faydalı oldu.Umarım daha uzun müddet işbirliğimiz olur.

Fatih Özengin

Doğanlar Holding Bilgi Teknolojileri Grup Direktörü

Sizinle eğitim hep çok keyifli oluyor gene bilmediğim bir sürü şey öğrendim. Hem iş hayatımda hem özel hayatımda uygulayabileceğim çok verimli bir eğitim oldu. Anlattıklarınızı unutmamak için gayret edeceğim.

Gülfer Kumkum

Akbank

Aldığım yönetici koçluğuyla kendi potansiyelimin farkına varmamda inanılmaz katkı sağladınız.. Süreçte ve sonrasında bir telefon mesafesi yakınlığında olduğunuzu hissetmek, kritik görüşmeler öncesinde görev saatinizin ve tanımınızın dışında beni kıyafetimden toplantı hazırlığına kadar desteklemeniz, işinize ve insana verdiğiniz saygı ve güven için çok teşekkür ederim.

Feride Çetinkaya

Rohde & Scwarz Software Project Leader & Test Team Leader

Şubede ki arkadaşlarımdan bu eğitimi duydum.Bizim kurumda ki en iyi eğitim diye bahsettiler..

Anıl Öztürk

Akbank Karşıyaka/İzmir Şube