İçeriğe atla Kenar çubuğuna atla Altbilgiye atla
Bir Arada Olmanın Gücü

Grup Koçluğu

Farklı birimlerde veya kurumlarda olup, birbirleri ile direkt iletişimde olmayan ve/veya tanımayan kişileri biraraya getiren grup koçluğu, kendi çözümlerimizi ararken ve hedeflerimize doğru yol alırken, bize grubun diğer üyelerinden destek alma, farklı bakış açıları kazanma ve aynı zamanda onlara destek verme şansını tanır. Grupla beraber koçluk almanın avantajları; çoğulcu destek, aidiyet, farkındalık, farklı fikirler, zengin öğrenme süreci ve geri bildirim alma fırsatıdır.

  • Farklı birimlerde veya kurumlarda olup, birbirleri ile direkt iletişimde olmayan ve/veya tanımayan kişileri biraraya getiren grup koçluğu, kendi çözümlerimizi ararken ve hedeflerimize doğru yol alırken, bize grubun diğer üyelerinden destek alma, farklı bakış açıları kazanma ve aynı zamanda onlara destek verme şansını tanır.  Grupla beraber koçluk almanın avantajları; çoğulcu destek, aidiyet, farkındalık, farklı fikirler, zengin öğrenme süreci ve geri bildirim alma fırsatıdır.
  • Kendi tecrübelerini paylaşarak birbirlerinin öğrenme sürecine katkıda bulunurlar 
    • Grup içindeki iletişim kalitesi artar, çatışmalar değerlendirilir ve kurulan güven ile yeni farkındalıklar hayata geçirilir
    • Grup motivasyonu artar, dolayısıyla grupta bulunan bireyler bundan olumlu yönde etkilenirler 
    • Yeni fikirler ortaya çıkar, desteklenir ve hayata geçirilmesine olanak tanınır.

Gönül Hendek danışmanlık, koçluk & eğitim hizmetleri.